KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12396118
nr 1239 6118
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad E B-RN, 1904, Stadsmotiv med man blåsandes i horn, 51x36
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 mars 2019
kl 18:19:40
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
6